Grstats Forum

Για να γνωριστούμε!

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Απ: Για να γνωριστούμε!

Δημοσίευση από paterask Την / Το Κυρ 26 Ιουν 2011 - 12:38

Καλώς όρισες Σοφία, καλή δύναμη στις σπουδές σου! Ότι χρειαστείς μη διστάσεις να το ρωτήσεις..
paterask

http://goo.gl/5S6Hpv

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από zeus Την / Το Παρ 14 Οκτ 2011 - 19:05

Γιεά σας, είμαι ο Κώστας και έχω σπουδάσει μαθηματικά. Χαίρομαι που σας συναντώ.

zeus

Δημοσίευση από giwta Την / Το Τρι 27 Δεκ 2011 - 16:05

kalispera! legomai giwta, exw graftei edw kai kairo alla twra eida thn kathgoria "gia na gnwristoume"! tha thela na rwthsw kai kati..eimai 3eths sto opa kai skeftomoun, poso eukolo tha itan na vrw douleia sthn ellada xwris metaptuxiako? den exw katalhksei akoma me ti klado thelw na asxolithw... :S :S
giwta

https://www.linkedin.com/in/panagiota-zygoura-24041567/

Δημοσίευση από giannispan Την / Το Δευ 25 Φεβ 2013 - 18:18

Καλησπέρα και από εμένα και καλώς σας βρήκα! Είμαι πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών του Ε.Κ.Π.Α. και έχω Master στη Στατιστική από το Ο.Π.Α.
Με συναρπάζει η Στατιστική και η προοπτική να ασχοληθώ επαγγελματικά με αυτή. Όποιος θέλει να μάθει περισσότερα μπορεί να στείλει στο inbox μου και με μεγάλη χαρά θα του δώσω ό,τι πληροφορίες θέλει.

giannispan

Νέο μέλος

Δημοσίευση από emilia.exa Την / Το Πεμ 13 Ιουν 2013 - 13:55

Γεια σας κι από εμένα! Ηθελα να δώσω τα συγχαρητήριά μου κι εγώ για τη δημιουργία του forum και να συστηθώ. Με λένε Αιμιλία και είμαι απόφοιτος του τμήματος Στατιστικής του ΟΠΑ. Με κάποιους απο εδώ ήμασταν συμφοιτητές και βέβαια είχα δάσκαλο και τον Κύριο Ντζούφρα! Έκανα ένα μεταπτυχιακό στο UCL στο Λονδίνο πάνω στην Κοινωνική Επιδημιολογία (πολύ ενδιαφέρον) και μετά γυρισα (κακώς μάλλον) και μπήκα σε ένα μεταπτυχιακό στο Παιδαγωγικό ενώ παράλληλα δούλεψα κάνοντας κάποια μαθήματα. Και τώρα είμαστε πάλι στον άσσο! Ενδιαφέρομαι πολύ να δουλέψω στον τομέα της Επιδημιολογίας σε επίπεδο policy αλλά μάλλον αυτά είναι όνειρο θερινής νυκτός στην Ελλάδα!Τελοσπαντων!Θα χαρώ για οποιαδήποτε επικοινωνία ή πληροφοριες θελήσει κανείς!

emilia.exa

Δημοσίευση από alexis Την / Το Παρ 14 Ιουν 2013 - 13:11

Γεια σου Αιμιλια! καλως ηρθες!

μια που ξερεις απο κοινωνικη επιδημιολογια και θελεις να δουλεψεις σε αυτο κοιτα εδω:
http://www.swisstph.ch/fileadmin/user_upload/Pdfs/Job_opportunities/AVRDC_SwissTPH_Position_Announcement_Research_Fellow-June2013.pdf

δεν ξερω αν η θεση εχει καλυφθει και ζητανε πολλα αλλα μια αιτηση ειναι τζαμπα αν ενδιαφερεσαι...

alexis

Δημοσίευση από emilia.exa Την / Το Παρ 14 Ιουν 2013 - 17:19

Αλέξη, σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Είναι πολύ ενδιαφέρον. Θα κάνω αίτηση!

emilia.exa

Δημοσίευση από Oleni Την / Το Τρι 6 Μαϊος 2014 - 15:57

Γεια σας,

Με λένε Ελένη και έχω τελειώσει Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική και τώρα ξεκινάω τα πρώτα μου βήματα στον επαγγελματικό "στίβο". Θέλω να ξεκινήσω ένα project που να αφορά τη βιοστατιστική και είμαι πρόθυμη να μάθω πολλά.

Θα ήθελα να πάω για μεταπτυχιακό βιοστατιστικής αλλά οικονομικοί παράγοντες δε με βοήθησαν και έτσι να μαι εδώ. Λίγο νιώθω σαν το μαύρο πρόβατο εδώ αφού όλοι έχουν τελειώσει σχολές στατιστικής...

Oleni

Δημοσίευση από polyxeni Την / Το Δευ 31 Ιουλ 2017 - 21:21

Γεια σας είμαι η Πολυξένη έχω τελειώσει το μαθηματικό και τώρα ολοκληρώνω το μεταπτυχιακό μου στα χρηματοοικονομικά και αναλογιστικά μαθηματικά. Ουσιαστικά μου έχει μείνει η παρουσίαση της διπλωματικής μου εργασίας γιατί ξεκίνησα ένα άρθρο (που το έχω μετανιώσει) όπου βασίζεται το θέμα της...

Τα είπα όλα μονομιάς Smile

polyxeni

Δημοσίευση από grstats Την / Το Δευ 14 Αυγ 2017 - 0:29

Γεια σου Πολυξένη. Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Αν το άρθρο δεν το ευχαριστιέσαι, δε βλέπω γιατί να καταπιέζεσαι χωρίς λόγο. Επέλεξε να κάνεις πράγματα που σου αρέσουν.
grstats

http://stat-athens.aueb.gr/~grstats/

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης