Λέσχη Φίλων Στατιστικής - GrStats forum
Βοηθεια σε ασκησεις Forumgrstats

Join the forum, it's quick and easy

Λέσχη Φίλων Στατιστικής - GrStats forum
Βοηθεια σε ασκησεις Forumgrstats
Λέσχη Φίλων Στατιστικής - GrStats forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Για προβλήματα εγγραφής και άλλες πληροφορίες επικοινωνήστε με : grstats.forum@gmail.com ή grstats@stat-athens.aueb.gr

Go down
avatar
marinela.nela
Posts : 2
Join date : 2013-09-17

Βοηθεια σε ασκησεις Empty Βοηθεια σε ασκησεις

Tue 17 Sep 2013 - 14:42
Message reputation : 0% (1 vote)
Παιδια μια βοηθεια σε αυτες τις 3 ασκησουλες, δεν ειμαι στατιστικος και οτι στατιστικη ηξερα εχουν περασει χρονια και δεν ξερω τιποτα πλεον.
http://postimg.org/image/5ca5il52n/
http://postimg.org/image/uo82svoaj/


Last edited by marinela.nela on Wed 15 Jan 2014 - 12:47; edited 1 time in total
old stat
old stat
Posts : 86
Join date : 2009-12-24

Βοηθεια σε ασκησεις Empty Re: Βοηθεια σε ασκησεις

Sat 21 Sep 2013 - 13:57
Νομίζω ότι οι ασκήσεις ειναι απλές, εξαιρετικά απλές αν σκεφτεί κανείς ότι δεν φαίνονται καν.
Επίσης nela.marinela αν κατάλαβα καλά μπήκες στο forum απλά για να σου λύσουμε τις ασκήσεις; Δεν ειναι κατακριτέο αλλά μας αγχώνεις, ειναι ενα μεγάλο crash test για μας τόσοι πολλοί στατιστικοί αν θα μπορέσουμε να λύσουμε 3 ασκησούλες τις οποίες δεν βλέπουμε.
avatar
marinela.nela
Posts : 2
Join date : 2013-09-17

Βοηθεια σε ασκησεις Empty Re: Βοηθεια σε ασκησεις

Wed 15 Jan 2014 - 12:48
old stat wrote:Νομίζω ότι οι ασκήσεις ειναι απλές, εξαιρετικά απλές αν σκεφτεί κανείς ότι δεν φαίνονται καν.
Επίσης nela.marinela αν κατάλαβα καλά μπήκες στο forum απλά για να σου λύσουμε τις ασκήσεις; Δεν ειναι κατακριτέο αλλά μας αγχώνεις, ειναι ενα μεγάλο crash test για μας τόσοι πολλοί στατιστικοί αν θα μπορέσουμε να λύσουμε 3 ασκησούλες τις οποίες δεν βλέπουμε.
Συγνωμη, δεν ειχα καταλαβει οτι δεν φαινονταν οι ασκησεις.....
Τωρα πιστευω φαινονται.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum