Λέσχη Φίλων Στατιστικής - GrStats forum
ποδοσφαιρικό site  Forumgrstats

Join the forum, it's quick and easy

Λέσχη Φίλων Στατιστικής - GrStats forum
ποδοσφαιρικό site  Forumgrstats
Λέσχη Φίλων Στατιστικής - GrStats forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Για προβλήματα εγγραφής και άλλες πληροφορίες επικοινωνήστε με : grstats.forum@gmail.com ή grstats@stat-athens.aueb.gr

Go down
avatar
ifenor
Posts : 3
Join date : 2014-01-03

ποδοσφαιρικό site  Empty ποδοσφαιρικό site

Thu 16 Jan 2014 - 16:11
Υπάρχει κάποιος στατιστικολόγος σε αυτήν την κοινότητα που να ενδιαφέρετε να συνεργαστούμε για να δημιουργήσουμε ένα εξειδικευμένο ποδοσφαιρικό site με στατιστικά! Δεν μιλώ για στοίχημα φυσικά!!
avatar
ifenor
Posts : 3
Join date : 2014-01-03

ποδοσφαιρικό site  Empty Re: ποδοσφαιρικό site

Sat 18 Jan 2014 - 12:27
Είμαι αναλυτής αγώνων περνώ το τηλεοπτικό παιχνίδι και το αναλύω είτε για τον αντίπαλο ομάδα που θα έχω να αντιμετωπίσω είτε για την ομάδα μου. Η ιδέα που προσπαθώ να βρω ανθρώπους με όρεξη είναι να κάνουμε και στατιστικές αναλύσεις ,στατιστικά μοντέλα και αλλά. Να κάτσουμε να το συζητήσουμε και να δούμε αν μπορούμε να το κάνουμε μπορεί και να μην μπορούμε αλλά νομίζω ότι αξίζει να το δούμε για αυτό ζητάω την βοήθεια κάποιου από αυτήν την κοινότητα! !!
avatar
ifenor
Posts : 3
Join date : 2014-01-03

ποδοσφαιρικό site  Empty Re: ποδοσφαιρικό site

Sun 19 Jan 2014 - 3:29
Συγγνώμη για το προηγούμενο κείμενο το έγραψα από το κινητό μου. Η δουλεία μου είναι να αναλύω τους αγώνες της αντιπάλου ομάδας να βρίσκω τις αδυναμίες τους τα χαρακτηριστικά τους και πολλά άλλα. Η ιδέα που προσπαθώ να μοιραστώ μαζί σας είναι να φτιάξουμε μια ομάδα που μπορεί να κάνει στατιστικές αναλύσεις , στατιστικά μοντέλα για να βρίσκουμε τυχών αδυναμίες και να τις αναλύουμε και όλα αυτά σε ένα site που το πώς θα στηθεί θα το βρούμε συζητώντας ιδέες απόψεις και άλλα.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum